Iekšējo sistēmu izstrāde

Modernas ERP sistēmas spēj nodrošināt arviet plašāku uzņēmuma procesu izpildi. Mūsdienās ar ERP sistēmu kā Odoo iespējams jau izveidot e-veikalu kas automātiski parāda jūsu noliktavu atlikumu un izveido pasūtījumus, bez papildu programmēšanas.

Tomēr ir procesi kur universālas ERP sistēmu pieeja nav optimāla:

  • Jums unikāli procesi un pieeja ar kuru jūsu uzņēmums gūst pārākumu pār konkurentiem;
  • Viengabalu un projektu ražošanas plānošana: tradicionālās ERP un MRP sistēmas ļoti labi strādā ar sērijveida ražošanu bet mēdz būt neveiklas viengabala projektu ražošanas processā;
  • Piegādes ķēžu plānošana: pēc Covid-19 daudzi iepirkumu procesi tika satracināti un vēl tagad, 2024. gadā dzirdam no piegādātājiem ka piegādes termiņi mēdz būt 180 dienas un bez garantijas. Standarta RFQ un MRP processi ar šādu nenoteiktību netiek galā;

Mums ir pieredze ieķšējo sistēmu izstrādē, saprātīgos termiņos. Risinājumu arhitekti nodrošinās ne tikai tehnisko prasību izstrādi, bet arī konsultācijas par optimāliem procesiem ņemot vērā tendences ERP tirgū.

Uzziniet vairāk

Ja vēlaties uzzināt vairāk par iespējām ieviest speciālus risinājumus veidotus tieši jūsu uzņēmuma specifiskajiem procesiem, atstājiet savu kontatkinformāciju. Mēs ar jums sazināsimies!